Rauma Golf on rento ja monipuolinen

Seuraavat tapahtumat

Rauma Golf ry ja Golfrauma Oy

Rauma Golf ry hallitus


 

Jouni Raatikainen pj. 0400514357 jouni.raatikainen@rolls-royce.com
Mika Laaksonen vpj. 0445338937 mika(at)mikalaaksonen.fi
Rainer Helkkula 0503759657 rainerhelkkula@gmail.com
Rafael Eerola 0445636206 Rafael.eerola@saastopankki.fi
Jarmo Tanhua 0505391222 jarmo.tanhua(at)tvo.fi
Jere Jaakkola 0405479554 jere.jaakkola@otava.fi
Kimmo Koivisto 0503735924 kimmo.koivisto(at)utu.fi
Matti Salminen 0503593538 matti.salminen@mbnet.fi
Anne Salmi 0503104401 anne.salmi(at)dnainternet.net

 

Golfrauma Oy:n hallitus

 

Esa Sainio pj.

Vesa Tuuli vpj.

Anu Rannikko

Juhani Suoramaa

Juhani Salo

Erkki Sundelin

Reijo Sundell

varajäsenet

Taru Salminen

Matti Salminen

Pertti Viljanen

Esa Tommila

Kari Villanen

Kenttä- ja Ympäristötoimikunta


Jarmo Tanhua, pj. 050 5391 222 jarmo.tanhua(at)tvo.fi
Juhani Suoramaa 0400 322 007 juhani(at)suoramaa.fi
Joni Laihonen 0400 563 963

kentta(at)raumagolf.fi

Jussi Renko 0440 921 118 jussi_renko(at)hotmail.com
Joni Ylen

Caddiemaster

caddiemaster(at)raumagolf.fi

02 823 0324

Rauma Golf
Ala-Pomppustentie 20, 26510 Rauma

Huoltotilanne:

Maanantaina 6.11 aloitetaan viheriöiden syväilmastus, tällä kertaa työ tehdään oman henkilökunnan toimesta vuokrakoneella. Maanantaista eteenpäin on käytössä talviviheriöt, joten kesäviheriöille pelaaminen on KIELLETTY! Viheriöiden eteen laitetaan talvilippu, kentältä kerätään kaikki kenttävarusteet talveksi pois. Terv, kenttähenkilökunta