Rauma Golf on rento ja monipuolinen

Hallitus tiedottaa

Joni Ylen on valittu Rauma Golfin uudeksi toimitus- ja toiminnanjohtajaksi

Rauma Golfin uudeksi toimitus- ja toiminnanjohtajaksi on valittu Joni Ylen. Hakijoita tehtävään oli kaiken kaikkiaan 24, joten toimitus-ja toiminnanjohtajan tehtävän voidaan todeta olleen useita kiinnostava työtehtävä. Joni on raumalainen ja seuramme jäsen, jonka jotkut meistä jo ennalta tuntevatkin. Joni aloittaa tehtävässään lähiaikoina, jolloin kuulemme hänestä lisää.

Hyvää syksyn jatkoa kaikille golfareille!

Terveisin Golfrauma Oy ja Rauma Golf ry hallitukset

Seuraavat tapahtumat

Ei tulevia tapahtumia

Rauma Golf ry ja Golfrauma Oy

Rauma Golf ry hallitus


 

Jouni Raatikainen pj. 0400514357 jouni.raatikainen@rolls-royce.com
Mika Laaksonen vpj. 0445338937 mika(at)mikalaaksonen.fi
Rainer Helkkula 0503759657 rainerhelkkula@gmail.com
Rafael Eerola 0445636206 Rafael.eerola@saastopankki.fi
Jarmo Tanhua 0505391222 jarmo.tanhua(at)tvo.fi
Jere Jaakkola 0405479554 jere.jaakkola@otava.fi
Kimmo Koivisto 0503735924 kimmo.koivisto(at)utu.fi
Matti Salminen 0503593538 matti.salminen@mbnet.fi
Anne Salmi 0503104401 anne.salmi(at)dnainternet.net

 

Golfrauma Oy:n hallitus

 

Rami Sainio Hallituksen puheenjohtaja

Vesa Tuuli   Hallituksen varapuheenjohtaja

Jouni Raatikainen 

Jarmo Tanhua

Tommi Cederberg

Erkki Sundelin

varajäsenet

Taru Salminen

Matti Salminen

Pertti Viljanen

Esa Tommila

Kari Villanen

Kenttä- ja Ympäristötoimikunta


Jarmo Tanhua, pj. 050 5391 222 jarmo.tanhua(at)tvo.fi
Juhani Suoramaa 0400 322 007 juhani(at)suoramaa.fi
Mika Laaksonen 0445338937

 

Jussi Renko 0440 921 118 jussi_renko(at)hotmail.com
Joni Ylen

Caddiemaster

caddiemaster(at)raumagolf.fi

02 823 0324

Rauma Golf
Ala-Pomppustentie 20, 26510 Rauma

Huoltotilanne:

Torstaina 14.6 tehdään viheriöille tappi-ilmastus n. 5cm syvyyteen. Viheriö jyrätään toimenpiteen jälkeen. Työnalla oleva viheriö on pois käytöstä työn ajan.