Rauma Golf on rento ja monipuolinen

Hallitus tiedottaa

Kutsu Rauma Golf ry:n ylimääräiseen kokoukseen 25.1.2018 kello 18:00 klubitalolla

Rauma Golf ry:n ylimääräinen kokous, jossa vahvistetaan sääntömääräisessä kokouksessa avoimeksi jätetyt toimintasuunnitelma ja alustava budjetti vuodelle 2018.

Tervetuloa kuulemaan ja vaikuttamaan.

Terveisin Ry:n hallitus

Seuraavat tapahtumat

Ei tulevia tapahtumia

Rauma Golf ry ja Golfrauma Oy

Rauma Golf ry hallitus


 

Jouni Raatikainen pj. 0400514357 jouni.raatikainen@rolls-royce.com
Mika Laaksonen vpj. 0445338937 mika(at)mikalaaksonen.fi
Rainer Helkkula 0503759657 rainerhelkkula@gmail.com
Rafael Eerola 0445636206 Rafael.eerola@saastopankki.fi
Jarmo Tanhua 0505391222 jarmo.tanhua(at)tvo.fi
Jere Jaakkola 0405479554 jere.jaakkola@otava.fi
Kimmo Koivisto 0503735924 kimmo.koivisto(at)utu.fi
Matti Salminen 0503593538 matti.salminen@mbnet.fi
Anne Salmi 0503104401 anne.salmi(at)dnainternet.net

 

Golfrauma Oy:n hallitus

 

Rami Sainio Hallituksen puheenjohtaja

Vesa Tuuli   Hallituksen varapuheenjohtaja

Jouni Raatikainen 

Jarmo Tanhua

Tommi Cederberg

Erkki Sundelin

varajäsenet

Taru Salminen

Matti Salminen

Pertti Viljanen

Esa Tommila

Kari Villanen

Kenttä- ja Ympäristötoimikunta


Jarmo Tanhua, pj. 050 5391 222 jarmo.tanhua(at)tvo.fi
Juhani Suoramaa 0400 322 007 juhani(at)suoramaa.fi
Mika Laaksonen 0445338937

 

Jussi Renko 0440 921 118 jussi_renko(at)hotmail.com
Joni Ylen

Caddiemaster

caddiemaster(at)raumagolf.fi

02 823 0324

Rauma Golf
Ala-Pomppustentie 20, 26510 Rauma

Huoltotilanne:

Kenttä suljettu.