Rauma Golf on rento ja monipuolinen

Hallitus tiedottaa

Muutoksia klubin toimintoihin loppuvuodesta

Rauma Golf ry ja Golfrauma Oy ovat sopineet Iida Lammen aloitteesta, että yhteistyö toiminnanjohtajan toimenkuvan osalta sopijatahojen kesken päättyy kuluvan golfkauden päätyttyä. Palvelutoiminnot klubilla jatkuvat nykyisessä mallissaan kuluvan kauden loppuun saakka.

 

Rauma Golf ry:n tulevaisuuden strategiaa suunnitteleva "strategia-työryhmä" miettii klubitoimintoja sekä uusia hallitus- ja toimikuntakokoonpanoja tuleville vuosille. Ehdotuksissa tai asiaan liittyvissä ajatuksissa voit olla yhteydessä ryhmän vetäjään, Kimmo Koivistoon, kimmo.koivisto@utu.fi

Seuraavat tapahtumat

Ei tulevia tapahtumia

Rauma Golf ry ja Golfrauma Oy

Rauma Golf ry hallitus


Juhani Salo, pj. 0400 595 688 juhani.salo(at)aajs.fi
Joni Ylen vpj.   joylen80(at)gmail.com
Markku Vähähaka sr. kap. 050 5270 916 markku.vahahaka(at)dnainternet.net
Jukka Suominen   jukka.suominen(at)dnainternet.net
Jarmo Tanhua   jarmo.tanhua(at)tvo.fi
Juhani Suoramaa   juhani(at)suoramaa.fi
Kimmo Koivisto   kimmo.koivisto(at)utu.fi
Mika Laaksonen   mika(at)mikalaaksonen.fi
Anne Salmi   anne.salmi(at)dnainternet.net

 

Golfrauma Oy:n hallitus

 

Esa Sainio pj.

Vesa Tuuli vpj.

Anu Rannikko

Juhani Suoramaa

Juhani Salo

Erkki Sundelin

Reijo Sundell

varajäsenet

Taru Salminen

Matti Salminen

Pertti Viljanen

Esa Tommila

Kari Villanen

Kenttä- ja Ympäristötoimikunta


Jarmo Tanhua, pj. 050 5391 222 jarmo.tanhua(at)tvo.fi
Juhani Suoramaa 0400 322 007 juhani(at)suoramaa.fi
Joni Laihonen 0400 563 963

kentta(at)raumagolf.fi

Jussi Renko 0440 921 118 jussi_renko(at)hotmail.com
Mika Laaksonen    
Iida Lampi, sihteeri

Caddiemaster

caddiemaster(at)raumagolf.fi

02 823 0324

Rauma Golf
Ala-Pomppustentie 20, 26510 Rauma

Huoltotilanne:

Perjantaina 22.9 kerätään punaiset, siniset ja keltaiset tiimerkit pois kentältä sm-kilpailujen takia. Merkit palautetaan kentälle maanantaina.